פתרון החברה

אנו משקיעים בהתמקצעות במהלכי עבודה ייחודים בפרויקטים שונים, כמו גם בדיווח והשגה של תובנות ברמה המשותפת. לוחות ה- KPI יכולים להשתלב באופן אוטומטי ובהתאמה גבוהה לצרכיו של הלקוח.

התקנה מהירה

אנו מבינים את הצורך של לקוחותינו ביעילות. מניסיוננו, לקוחות יכולים לסיים את ההתקנה ולהתחיל להשתמש ב- SnagR תוך כשבוע ימים! ניתן ליישם SnagR בכל שלב משלבי הפרויקט. חסוך את ההמתנה ותהנה מהיעילות עכשיו!

נתונים מאובטחים

הנתונים מאובטחים בשרת נפרד המוגן על ידי SnagR. קיימת אפשרות גם לבחור בשרת ניהול עצמי בכדי לשמור את הנתונים בתוך החברה שלך. לכל משתמש קיימת אפשרות להגדרת רמת הרשאה רצויה, ולכן כאשר מתבצעת תקשורת אוטומטית רמת שקיפות המידע עולה ולכן אנו מבטיחים אבטחת מידע.

שימוש בלתי מוגבל

כדי להשיג זרימת עבודה ובכדי ללכוד נתונים חיוניים בכל התהליכים, ל- SnagR אין הגבלות על השימוש, אפילו לחברות הבת של החברה שלך. תוכלו ליהנות ממספר בלתי מוגבל של משתמשים ומאגרי מסמכים! ככל שיהיו יותר משתמשים כך יהיו יותר נתונים יותר ויותר תובנות!

ידידותי למשתמש

SnagR עוצבה בכדי לספק את חוויית המשתמש הטובה ביותר הכוללת ממשק אינטואיטיבי וקל. כל אחד יכול להכיר את התכנה ולהבין אותה תוך כשעה. המשרדים הבינלאומיים שלנו יספקו תמיכה גלובלית. אנו מציעים גם מערכת הדגמה ללמידה בכדי שתכירו את המערכת יותר טוב.

עדכונים חינם

אנו דואגים לשפר את המערכת שלנו באופן תמידי בכדי לספק את הצרכים המשתנים בשוק. יותר מזה, אתה יכול ליהנות מהיתרונות של הטכנולוגיה העדכנית ביותר ללא כל עלות נוספת. צור קשר עם המומחים שלנו והתייעץ איתם לגבי יישום SnagR בפרויקט שלך.

Copyright © 2018 SnagR Ltd | כל הזכויות שמורות | הצהרת פרטיות | זמין iOS גם Android.