שלב התכנוןתזמון פרויקט

SnagR משתלבת בצורה חלקה עם מערכת תזמון הפרויקט שלך. ייבא את ​​תוכנית הפרויקט מתוכנת התזמון הנוכחית שלך, כל המשימות והפעילויות יועברו אוטומטית לתוך היישום של SnagR!

מעקב התקדמות


תיעוד ולכידת נתונים באתר

תעד התקדמות באתר באמצעות תמונות, אחוזי ביצוע ותיעוד אזורי עצירה. SnagR מבטיחה שכל אזורי העצירה יטופלו לפני המעבר למשימה הבאה.


זמן אמת

טפסים דיגיטליים מאפשרים למשרד לקבל מידע בזמן אמת.


נסה זאת בעצמך

ניהול איכות וניהול אתר


סוגיות מבוססי מיקום

כל הסוגיות מסומנות ישירות על גבי השרטוטים שלך באופן דיגיטלי כך שכולם יכולים לאתר ולזהות אותן בקלות.


ניידות אמיתית

סייר ברחבי האתר עם המכשיר הנייד שלך כדי ללכוד סוגיות ולמלא טפסים על הדרך גם ללא חיבור לאינטרנט - סנכרן בכל עת כאשר אתה מתחבר לאינטרנט.


טפסים ורשימות ללא נייר

טפסים ורשימות דיגיטליות מבטיחים שלא יתבזבז זמן בהעברת ניירת מהאתר למשרד או בהזנת נתונים. ניתן לראות ולנתח נתונים בזמן אמת מכל מקום בעולם.


נסה זאת בעצמך

יומן עבודה


יומן תמונות

השתל תמונות על גבי שרטוטים באמצעות מכשירים ניידים כדי לחסוך זמן רב במשימות שגרתיות על ידי רישום התצפיות ישירות באתר. התמונות נרשמות באופן אוטומטי במיקום הספציפי עד למרחק של מטר אחד. הוסף הערות על גבי התמונות כדי להפוך את הנתונים ליותר ברורים.


רשם מפעל וציוד

קוד QR ייחודי ניתן לכל חלק מציוד האתר כדי לקשור ולנהל את כל המידע במקום אחד.


שליפה קלה

כל הנתונים שנרשמו באמצעות SnagR מאוחסנים בענן (לקוחות יכולים לבחור בניהול עצמאי) וניתן לשלוף אותם בקלות.


ניהול בטיחות


סיורי בטיחות

בטל את הניירת שלאחר סיורי הבטיחות על ידי הקלטת ממצאי הבטיחות והפצה שלהם לאנשים הרלוונטיים על המקום עם האפליקצייה הניידת של SnagR .


רשם אי - התאמות

הגדל ונהל NCR (אי התאמות) בקלות עם כל הנתונים המאוחסנים במסמך אחד, על גבי שרטוטים הכוללים תמונות, מיקומים וכל הקבצים המצורפים הרלוונטיים המקושרים לדוח; בדוק מסמכים חתומים לאחר השלמת פעולה מתקנת.


רשם תאונות

לכידת נתונים מפרויקט לפרויקט ותיעוד על גבי טפסים דיגיטליים באמצעות אנשי הבטיחות באתר. תיעוד מעקב ביקורת מלא עבור כל השלבים בתהליך של רישום תאונה.


דו"חות וניתוח


תובנות ודיווח

נתונים בטפסים ובשרטוטים ניתנים לאיסוף, ניתוח, דיווח ואפילו קיימת אפשרות לשלב אותם בבסיס הנתונים שלך ולהציג אותם באמצעות דשבורדים KPI שנוצרו באופן אוטומטי - כדי לעבד מידע נחוץ בכל עת ובכל מקום.


דיווחים אוטומטיים

בטל עבודה ידנית מיותרת של יצירת או הגשת דו"חות. התאם אישית את תבניות הדוח שלך, ו- SnagR יהפוך את התהליך לאוטומטי מהפקת הדוח ועד שליחתו.


מידע עסקי

התאם אישית את הדשבורדים של ​​BI כדי לענות על שאלות עסקיות ספציפיות. הדשבורדים האלה הם אינטראקטיביים בזמן אמת וניתן לגשת אליהם בכל עת.


קרא עוד

מסירה


מסירה ללקוח

משלב טרום הבנייה ועד שלב מסירת הפרויקט, ניהול איכות יעיל יבטיח עמידה בזמנים. כל סוגיה שנרשמה על ידי הלקוח תועבר מיד לקבלנים לתגובה מהירה. כל הבקשות יירשמו לתיעוד כל הצדדים.


מסירה לתושב / דייר

מסירת הנכס תלויה בלוח זמנים צפוף ויש לתקן בעיות לפני תאריך היעד שבחוזה. פקח על התקדמות ההגשה ללקוח בעזרת דשבורד ההתקדמות בזמן אמת כדי להבטיח שהכל נעשה בזמן.


הזמנה


התאמה

אזורי עצירת העבודה משולבים בכל פלטפורמות היישום הניידות והאינטרנט, יחד עם מערכת הרמזורים על הדשבורדים המותאמים של SnagR, מבטיחות שכל הפעילויות והמשימות יעמדו בדרישות הפרויקט.


שביל ביקורת מלא

תעד שביל ביקורת מלא כדי לעמוד בדרישות תאימות.


קרא עוד

Copyright © 2018 SnagR Ltd | כל הזכויות שמורות | הצהרת פרטיות | זמין iOS גם Android